Blog

Sektörden HaberlerBlog

SSL Sertifikası'nın Önemi
Bir web sitesini ziyaret ettiğinizde veya bu siteye herhangi bir veri gönderdiğinizde, bilgisayarınız ile bu web sitesi arasında bir veri trafiği oluşur. Bu veriler, tamamen açık verilerdir ve bağlantının herhangi bir noktasında bağlantıyı izleyen biri tarafından görüntülenebilecektir.
21.05.2021
İncele
Responsive tasarım nedir?
Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde popüler oldu.
08.04.2021
İncele
Web sitesinde performansın önemi
Günümüzde her işletme, harika bir kullanıcı deneyimi sunarak web sitesi ziyaretçilerini memnun etmek istiyor. Gelişen teknoloji ile kullanıcılar hızla sabırsızlanıyor; çoğu web sitesinin yüklenmesi için iki saniye bile beklemeye hazır değil.
19.09.2018
İncele
İşletmeler için sosyal medyanın önemi
Günümüzde giderek yaygınlaşan ve internet bağlantısına sahip olan herkesin kullandığı sosyal mecralar, hedef kitlenin de orada olması nedeniyle işletmeler için büyük önem taşıyor. Dijitalleşen dünyada bir işletmenin farklı müşterilere ulaşabilmesi, ürünlerini tanıtabilmesi ve satışlarını artırabilmesi için mutlaka kullanması gereken sosyal medya; doğru stratejiler uygulandığı zaman işletmelerin hedefleri doğrultusunda mükemmel sonuçlar sağlayabiliyor.
15.02.2017
İncele
Vergi mükelleflerinde web sitesi açma zorunluluğu
Yeni Türk Ticaret Kanunu ile birlikte şirketlerin internet sitesi olma zorunluluğu uzun zamandır gündemdedir. Yeni Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça bahsedildiği üzere web sitesi zorunluluğu şirketlerin ortaklarına ve diğer kurumlara karşı şeffaf olmasını amaçlamaktadır.
17.10.2013
İncele