Hakkımızda

Biz Kimiz ?Hakkımızda

Değişen iletişim araçlarının ve tüketici davranışlarının damga vurduğu bilgi çağında; dijital dönüşüme bir biçimde adapte olamayan işletmeler, ne yazık ki geriye doğru gitmektedir. Kurum ve kuruluşların marka değerini güçlendirecek hamleler yapmak, inovatif ve yeni nesil proje anlayışına uygun stratejiler geliştirmek, dijital çağın dinamiklerine uygun şekilde hareket etmek, günümüzde artık bir zorunluluk olarak kabul görmektedir.


Karnaval Yazılım, işte tam olarak bu noktada, söz konusu beklentilere profesyonel bir çerçevede yanıt vermek adına donanımlı, bilgili ve alanlarında uzman ekibiyle beraber İstanbul Beylikdüzü’nde hizmet vermektedir.


Dijital dünyanın farklı pencerelerinden dünyaya açılmanız konusunda itici bir güç olmak adına her daim yanınızda olan Karnaval Yazılım; marka bilinirliği, kurumsal kimlik, iletişim, satış pazarlama araçları, e-ticaret gibi konularda fark yaratarak sektördeki pazar payınızın artmasına olanak sağlıyor. Her daim yaşamımıza damga vuran teknoloji temelli yeniliklere hedef kitlelerinizden önce adapte olmak ve öncü adımlar atarak yeni nesil dijital çağda etkin bir rol alabilmek, Karnaval Yazılım’la artık çok daha kolay!


Kurulduğu ilk günden bu yana yerelden ulusala pek çok işletmenin hayallerine aracılık eden Karnaval Yazılım, gelinen noktada sektörün referans olarak gösterilen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Karnaval Yazılım farkıyla; sosyal medya yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, SEO, e-ticaret sitesi, web sitesi, kurumsal site, oyun geliştirme, mobil uygulama tasarımı, otomasyon yazılımları ve dijital pazarlama gibi belirleyici alanlarda profesyonel düzeyde destek alabilirsiniz.


Jacob Lawrence

Konu güçlü olduğu zaman, onu işlemenin en iyi yolu sadeliktir.