Neler YaparızHizmetler

web sitesi
web sitesi
Web siteleri, bir başka ismi ile internet siteleri dijital dünyada kişilerin, kurumların ya da işletmelerin kendilerini tanıtmalarını sağlar. Grafik tasarım ve web yazılımı ile internet ağında tanıtımlar ve paylaşımlar yapılma imkânı sunar.
İncele
E-Ticaret Sitesi
E-Ticaret Sitesi
Günümüzün değişen/dönüşen kullanıcı alışkanlıkları ve dinamikleri, elektronik ticaret sitelerinin ön plana çıkmasına aracılık etmiştir. E-ticaret kavramının günümüzde geldiği olgunluk seviyesi, hem kullanıcıların hem de girişimcilerin lehine sonuçlar doğurmaktadır.
İncele
Mobil Uygulama
Mobil Uygulama
Bilgisayarın ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte tüketici davranışları değişmiş, insanlar web siteleri üzerinden diledikleri bilgiye çok daha kolay ulaşır hale gelmiştir. Sonrasında akıllı telefonların ve tabletlerin ortaya çıkışıyla birlikte bilgisayar bir nevi cepte taşınır hale gelmiştir.
İncele
Otomasyon Yazılımları
Otomasyon Yazılımları
Bugün hem teknolojik gelişmelerin ciddi bir ivme yakalaması hem de rekabet hacminin genişlemesiyle beraber, üreticilerin işlerin hatasız ve hızlı yapma istekleri ön plana çıkmaya başladı. Artan iş gücüyle baş edebilmek ve verimli bir üretim aksiyonu oluşturmak adına makineleşmek adeta zorunluluğa dönüşmüştür.
İncele
Sosyal Medya Yöneticiliği
Sosyal Medya Yöneticiliği
Geleneksel medyanın aksine kullanıcıların kendi içeriklerini üretebildiği, çift taraflı iletişimin gerçekleştiği ve eş zamanlı olarak etkileşim olanağı bulunan medya sistemine “sosyal medya” denilmektedir.
İncele
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı
Gazete, televizyon, radyo ve sinema gibi geleneksel medya mecralarının kitlelere ulaşma açısından etkilerini uzun yıllar boyunca gözlemleme fırsatımız olmuştur. Öyle ki geleneksel medya araçlarına eski medya isminin verildiğini bile duymuşuzdur.
İncele
Dijital Pazarlama Danışmanlığı
Dijital Pazarlama Danışmanlığı
Dijital pazarlama, aslında bilgisayar kullanımının ve bilhassa da internetin yavaş yavaş popülerlik kazanmaya başladığı 1990’lı yıllardan itibaren hayatımıza girdi. 2000’li yılların başında ise Facebook gibi küresel çapta ses getiren sosyal medya şirketlerinin kurulmasıyla beraber; bu kavram, markalar için çok daha önemli bir hal almaya başladı.
İncele
Oyun Geliştirme
Oyun Geliştirme
Oyun sektörü hiç şüphesiz ki son dönemin en popüler sektörlerinden biri olmayı başarmış durumda. Her yaştan insana kolayca hitap eden oyunların gerçek anlamda yükselişi, mobil cihazların kullanımıyla beraber artış göstermiştir.
İncele
NASIL ÇALIŞIRIZ
1
ARAŞTIRMA
İşletmeler ve kurumlar için artık geleneksel reklam kalıpları yerine yeni nesil dijital reklam fikirleri ön plana çıkıyor. Online itibar yönetimini merkezine alan bu sürecin başarılı olması; öncelikle markanın, sektörün ve pazarın detaylı bir şekilde araştırılması ile mümkündür. Ekibimiz; markanıza dair bir planlama yapmadan önce rotanızı belirleyecek araştırmalar gerçekleştirir. Kabul edileceği üzere dijital pazarlamanın her aşaması, kapsamlı bir araştırmaya ve analize muhtaçtır.
2
PLANLAMA
Araştırmalar neticesinde ortaya çıkan veriler ekibimiz tarafından profesyonel bir çerçevede masaya yatırılır. Yapılan planlamalar, ilgili hizmet türüne göre değişiklik gösterir. Mobil uygulama için uygulanması gereken strateji ile otomasyon yazılımları için gerçekleştirilen planlama arasında belli farklar vardır. Verdiğimiz her hizmet türüne uygun şekilde belli bir takvim oluşturarak, uzmanlık alanlarına göre görev ve aksiyon planlaması somut hale getirilir.
3
GELİŞTİRME
Geliştirme süreçleri, araştırma ve planlama aşamalarından gelen verileri referans alır. Bu aşamada gerçekleştirilen her türlü hamle, müşteri ile şeffaf bir şekilde paylaşılır. Web sitesi, e-ticaret, mobil uygulama, otomasyon, sosyal medya yönetimi vs. daimi bir güncellemeye ve geliştirmeye muhtaçtır. Bu durum, yazılımın ve dijital mecraların doğası gereği var olan bir süreçtir. Her güncelleme ve geliştirme aşamasında gerek hedef kitlenin gerekse de müşterilerin beklentileri göz önünde tutulur.
4
YAYINLAMA
Karnaval Yazılım size ve projelerinize özel dijital çözümler üreten profesyonel bir ekipten oluşur. Sosyal medyadan e-ticarete, mobil uygulamalardan oyun geliştirmeye kadar yapılan her türlü planlama, araştırma/geliştirme safhaları, ilgili projenin vücuda getirilmesi ve yayınlanması içindir. Yayınlanma aşaması, emek verilen tüm projelerin artık hedef kitle ile gerçek anlamda buluşabilmesi anlamına gelir. Örneğin bir mobil uygulama ya da mobil oyun projeniz varsa, Google Play Store gibi alanlarda yayınlanma süreçlerinde aktif şekilde rol almaktayız. Öte yandan web sitenizin, kurumsal sitenizin, e-ticaret platformunuzun yayına girmesi için gerekli tüm prosedürleri üstleniyoruz ve size rehberlik ediyoruz.